lu.se

Internationella webbgemenskapen för skandinaviska studier

Humanistiska och teologiska fakulteterna | Lunds universitet

Personal

Köpenhamn

John E. Andersen: hjw106@hum.ku.dk

Frans Gregersen: fg@hum.ku.dk

Lund

Anders Mortensen: anders.mortensen@litt.lu.se

Daniel Möller: Daniel.Moller@litt.lu.se

Helena Nilsson: helena.nilsson@litt.lu.se

Henrik Rahm: henrik.rahm@nordlund.lu.se

Rikard Schönström: rikard.schonstrom@litt.lu.se

Emelie Eleonora Wiman-Lindqvist: emelie_eleonora.wiman-lindqvist@litt.lu.se

Robert Zola-Christensen: robert.zola_christensen@nordlund.se

Robert Ekdahl: robert.ekdahl@litt.lu.se

Partner